Попереду – чергові жеребкування Ліги чемпіонів та Ліги Європи

У п’ятницю, 16 березня, в ньонському Будинку європейського футболу пройде жеребкування чвертьфінальних і півфінальних стадій єврокубків сезону-2011/12.

Жереб Ліги чемпіонів УЄФА буде кинутий о 12.45 за київським часом. Процедуру вестимуть генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно й посол мюнхенського фіналу Пауль Брайтнер.

Після цього о 14.00 генсек УЄФА проведене жеребкування Ліги Європи. Допомагатиме йому посол бухарестського фіналу Міодраг Белодедич.

До чвертьфіналу потраплять вісім переможців пар 1/8 фіналу. На цій стадії турніру жеребкування буде проведене наосліп, тобто клуби з однієї національної асоціації можуть зустрітися один із одним. Чвертьфінали традиційно складатимуться з двох поєдинків. Перші зустрічі відбудуться 27 (вівторок) і 28 (середа) березня, а матчі-відповідні – 3 (вівторок) і 4 квітня (середа).

До того моменту команди вже знатимуть, із ким переможці пар зустрінуться у півфіналі. Адже жеребкування цієї стадії також відбудеться 16 березня. Перші півфінали гратимуться через два тижні після чвертьфіналів, а саме 17 (вівторок) і 18 квітня (середа), матчі-відповіді – 24 (вівторок) і 25 (середа) квітня.

Також 16 березня відбудеться додаткове жеребкування, за допомогою якого в адміністративних цілях визначать, хто буде номінальним господарем фіналу – переможець першого або другого півфіналу. Нагадаємо, що вирішальний матч відбудеться в суботу, 19 травня, на “Арені Мюнхен” і розпочнеться о 21:45 за київським часом.

Аналогічна процедура буде застосована у відношенні до чвертьфіналів і півфіналів Ліги Європи. Матчі 1/4 фіналу пройдуть 29 березня і 5 квітня, а 1/2 – 19 і 26 квітня. Фінал відбудеться в середу, 9 травня, на бухарестській “Націонал Арені” й розпочнеться о 21.45 за київським часом.

Представники ЗМІ, які бажають потрапити на процедуру жеребкування, мають надіслати свої заявки до 13.00 – 15 березня за київським часом за адресою fame_accreditations@uefa.ch .

Заходи будуть транслюватимуться наживо в робочій зоні для преси, яка також буде оснащена бездротовим інтернетом Wi-Fi.

Обидва жеребкування транслюватимуться в прямому ефірі на сайті UEFA.com і телеканалі Eurosport.

UEFA