Представляємо суперника – ФК “Чортків-Педуніверситет” (16-ий тур серед аматорських команд)

Завтра, 7-го травня, відбудеться матч 16-го туру в Чемпіонату України серед аматорських команд. Суперником виступає ФК “Чортків-Педуніверситет”. Початок о 15-00, ст. “Харчовик”, м. Чортків.

“Чортків-Педуніверситет”
 – український аматорський футбольний клуб з міста Чорткова Тернопільської області. Утворений влітку 2016 року. Головний тренер – Василь Івегеш.

 

Історична довідка:
Бере свій початок з команди “Кристал” Чортків. Футбольна команда була утворена ще у 1946 році під назвою “Динамо”. 
У середині та кінці 80-их рр. брала участь у чемпіонаті України серед колективів фізкультури (1 зона) під назвою “Цукровик”, і лише з 1990 року стала називатись “Кристал”. В сезоні 1998/99 рр. через фінансові негаразди команду виключили зі складу ПФЛ. 

Згодом, у Чорткові створили команду під назвою “Авіаносець” і зосередилася на виступах на першість Тернопільської області, ставши 2003 року чемпіоном області та володарем Суперкубка. Ще пізніше – з 2005-го року – з’явився ФК “Чортків”.

Досягнути високих результатів у боротьбі за першість Чемпіонату області, спортсмени так і не змогли. Більша частина спортивних поєдинків, які зіграли футболісти у першому колі турніру, завершилися поразкою з боку чортківчан. Для того, щоб змінити негативну тенденцію, що склалася стосовно розвитку футболу в місті, постаратися перевести  спортсменів з числа аутсайдерів у фаворити, міський голова звернувся за допомогою до заступника декана з навчальної роботи факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка Ярослава Боднара і до знаного в області тренера, наставника футбольного клубу «Тернопіль-Педуніверситет» Василя Івегеша.
Після проведення переговорів було прийнято рішення про об’єднання ФК “Чортків” та ФК “Тернопіль-Педуніверситет” (2016р.). Для підвищення кваліфікації футболістів за рахунок набуття практики, керівництво команди вирішило подати свою кандидатуру на участь у Чемпіонаті України серед аматорів. 

Статистика зустрічей:
Матч першого кола завершився перемогою ФК “Львів” з рахунком 5:0.

Інформаційна служба ФК ”Львів”