«П’ятниця тринадцятого»

26-й тур Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ  у першій національній лізі сезону 2011/12рр.

«Говерла-Закарпаття» Ужгород – «Львів» – 4:0 (3:0)

ЛЬВІВ: Піцан, Мостовий, Карпенко, Лешко, Басараб, Родін, Куцяба, Войтович (Вольський, 66), Сідельник (Вербний, 78), Балух (Сухоцький, 46), Онисько (Гарас, 61); запасні – Рипновський, Плієв, Кудь.

УЖГОРОД: Надь, Єлісєєв, Мелікян, Щедраков, Печенкін (Даниловський, 79), Муховиков (Вітер, 66), Свиридов, Трухін (Грінченко, 70), Гібалюк, Ситник (Ясухіро, 59), Свиридов. Запасні – Яшков, Комарницький, Сагайдак.

Попередження – Родін, 26, Карпенко, 28;

Вилучення – Карпенко, 45 (друга жовта).

Голи: Печенкін, 15, Трухін, 40, 57 Свиридов, 42.

Перші п’ятнадцять хвилин активніше діяли саме городяни, зокрема небезпечно пробивали зі штрафного: Войтович, Басараб і Мостовий, але удари були не надто небезпечними. Також, після помилок оборонців ужгородців, могли виходити сам-на-сам, спочатку Онисько, а потім і Балух, але, десь на долі секунди, перетримували м’яча…А на 15-й хв. першого тайму шанс пробити небезпечний штрафний з лінії карного майданчика отримав Печенкін, чим і скористався: після його гарматного пострілу, шкіряний влетів практично у «дев’ятку» воріт Піцана – 1:0. Після пропущеного голу «Львів» не знітився й продовжував йти вперед, зокрема, на 21-й хв. практично віч-на-віч вийшов Басараб, але, буквально в останню долю секунди, під м’яч ліг Щедраков. Далі, й аж до 40-ї хвилини, гра заспокоїлася, а потім, через дві «дитячі» помилки, «синьо-золоті» вмудрилися пропустити: спочатку обрізкою Войтовича скористався Трухін, пробивши з гострого кута – 2:0; а через дві хвилини (!) Свиридов використав на свою користь панічні дії нашого захисту й пробив, та так сильно, що навіть Піцан, який удар таки парирував, не зміг змінити траєкторію м’яча – 3:0. А на 45-й хв. Карпенко, за зрив атаки, отримав другу жовту картку, як наслідок –  Леви залишились у меншості…

Другий тайм був менш видовищним, львів’яни діяли набагато обережніше, даючи господарям поля простір для маневрів. На 50-й хв. потужно здалеку пробив Щедраков і лише сейв Піцана врятував нашу команду. А через сім хвилин ніким не прикритий Трухін чудово замкнув простріл з лівого флангу – 4:0. Значно освіжив дії галичан Гарас і Вольський, які вийшли на заміну. Зокрема Олег двічі міг пробити з вигідної позиції, але кожного разу робив зайвий фінт ногою і втрачав м’яч, щодо «Говерли» то гостро продовжував грати Косирін та, вийшовший на заміну, Като.

Як бачимо, «Голіаф побив Давида», така собі справжня «п’ятниця тринадцятого», але боротьба триває й інтрига зберігається, потрібно не боятися, працювати й вірити!

Юрій Капраль, інформаційна служба «Львова»