«Львів» – «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка 2-4 (1-2)

ОХТИРКА: Вокальчук (Літовченко, 46), Бояринцев, Зайчук (Сахно, 75), Карноза, Кременчуцький, Грицук, Мотуз (Даудов, 46), Саванчук (Воробей, 59), Яровенко (Романов, 75).

ЛЬВІВ: Шпук, Войтович, Лешко, Плієв, Басараб, Родін, Гордійчук, Тимчишин, Мельник, Гарас, Онисько; на заміну виходили – Куцяба, Вербний, Балух, Сідельник, Вольський, Кудь, Рева.

Голи: Мотуз, 10, Яровенко, 28, 74, Романов, 76 – Онисько, 37, Сідельник, 90

Підопічні Володимира ЖУРАВЧАКА провели сьогодні свій перший спаринг-матч в рамках завершального третього навчально-тренувального збору в Криму. Перший гол вийшов дещо курйозним – Василь ШПУК, вибиваючи шкіряного, влучив у Мотуза, від останнього м’яч і влетів у сітку наших воріт, 0-1…Далі чудові нагоди створювали львів’яни: ГОРДІЙЧУК і двічі ГАРАС могли вразити ворота Вокальчука, але «щось» заважало це зробити, як, наприклад, нога захисника, що дотягнулась до «смугастого», який після удару Олега Гарса летів у порожні ворота. А далі свій шанс використав гравець охтирчан Яровенко, який скористався помилкою оборонців Левів та, вийшовши сам на сам із Шпуком, останньому шансів не залишив, 0-2. А на 37-й хв. «синьо-золоті» врешті реалізували один із чисельних гольових моментів – Ігор МЕЛЬНИК віддав зрячу передачу на Павла ОНИСЬКА, останній перегравши воротаря, змінив рахунок – 1-2!

Друга 45-ти хвилинка пройшла за аналогічним сценарієм – «Львів» створював чудові гольові моменти, а «нафтовики» забивали. На 46-й хв. Ігор БАЛУХ замінив травмованого Павла ЛЕШКА (останньому добряче дісталось по ребрах в ігровому зіткненні) й відразу мав два (!) виходи віч-на-віч – спочатку не влучив у порожні ворота, а потім попав у воротаря…А 74-76 хвилини стали, так би мовити, анти-львівськими, оскільки за дві хвилини у ворота Василя влетіло два голи й, мабуть, причиною невиразної гри «Львова» в захисті стала відсутність таких досвідчених оборонців, як Сухоцький, Мостовий і Яхно,- перші двоє заліковують травму, а в третього несподівано піднялася температура. Але в другому таймі Леви таки забили гол зусиллями Миколи ВОЛЬСЬКОГО й Петра СІДЕЛЬНИКА на останній хвилині – перший потужно пробив і влучив у голкіпера, а другий вправно добив, як наслідок рахунок у зустрічі став 2-4.

За словами тренера Андрія ЧІХА, посприяв нашій поразці також і вітер, який у першому таймі щосили дув у сторону воріт Шпука, а в другому таймі змінив свій напрям.

Попереду на Синьо-Золотих Левів очікує спаринг із білоцерківським «Арсеналом» – у цю суботу.