Віталій Кличко: «Вареники – це щось схоже на равіолі, але вони мають свою родзинку!»

       Чемпіон світу з боксу за версією WBC та посол волонтерської програми Євро-2012 Віталій Кличко переконаний в тому, що кожен гість України під час майбутнього чемпіонату насолодиться красою нашої країни та яскравими футбольними баталіями. На цьому спортсмен наголосив у відеозверненні до англійських фанатів, оприлюдненому офіційним сайтом Англійської футбольної асоціації (FA). 
        «Я більш, ніж упевнений в тому, що кожен, хто прийде до нас, обовязково переконається в тому, що Україна – чудова країни, українці – гостинні люди. І, звичайно, насолодиться хвилюючими та цікавими футбольними матчами, а також дізнається відповідь на питання, хто ж буде чемпіоном Європи», – зазначив Віталій Кличко. 
        Чемпіон запевнив, що в Україні усі з нетерпінням очікують на найбільш грандіозну подію в історії країни, а Донецьк та Київ готові радо зустріти англійських фанів. «Донецьк – промислове місто, а його «Донбас Арена» – це дивовижний стадіон, на якому грає місцевий «Шахтар». Кожен, хто цікавиться футболом, знає цю команду. Донецьк – зеленее, чисте та сучасне місто. В свою чергу, Київ – це красиве стародавнє місто з дивовижною 1500-річною історію, в якому є багато історичних памяток», – відзначив спортсмен.
        Кличко радить вболівальникам збірної Англії обов’язково спробувати страви української кухні. «Наша кухня дуже смачна! Наприклад, вареники. Це щось схоже на равіолі, але вони мають свою родзинку. Їх специфіка полягає в тому, що вони можуть бути з різною начинкою: мясом або сиром тощо. Краще раз спробувати, ніж сто разів почути», – підкреслив чемпіон WBC. Він також попереджає: не слід захоплюватися українською горілкою. Якщо її випити, будеш почуватися, неначе дракон, жартує спортсмен.

Інформаційний центр «Україна-2012»