Севастополь чекає на Львівських Левів!

Сьогодні вранці – 11-го березня (неділя) – о 9:46 год. делегація Футбольного клубу «Львів» вирушила потягом Львів – Сімферополь на треті навчально-тренувальні збори, що пройдуть на Кримському півострові. Завтра, після прибуття до столиці АР Крим, городяни пересядуть на автобус і попрямують до портового міста Севастополя, де на них вже чекають в приватному міні-готелі «Гостьовий будинок «Дельта». Тренування «синьо-золотих» проходитимуть на натуральних полях учбового центру Школи водолазів. На зборах команда Володимира ЖУРАВЧАКА планує зіграти три поєдинки, а саме:

15-го березня (чт.) – з охтирським «Нафтовиком-Укрнафтою»;

17-го березня (сб.) – з білоцерківським «Арсеналом»;

19-го березня (пн.) – з ФК «Севастополь».

Основне завдання, яке ставитимуть тренера городян, це тактична підготовка футболістів, напрацювання стандартних ситуацій та моделювання різних форм гри й заготовок, які «Львів» буде застосовувати в залежності від місця поєдинку – дома чи в гостях. Також Володимир Олексович визначиться з основною когортою виконавців, які виходитимуть на поле зі стартових хвилин.

«Львів» вирушив у такому складі:

Тренери: Журавчак, Чіх, Беньо, Марич;

Обслуговуючий персонал: адміністратор – Лапко, лікар – Козакевич, масажист – Килимник;

Гравці: воротарі – Шпук, Піцан, Рипновський; захисники – Сухоцький, Басараб, Мостовий, Яхно, Лешко, Плієв; півзахисники – Кудь, Родін, Тимчишин, Куцяба, Вольський, Вербний, Рева, Гордійчук, Войтович, Сідельник, Мельник; нападники – Балух, Гарас, Онисько, Козловський.

Інформаційна служба «Львова»