Володимир КОВАЛЮК: «Львів» для нас – перший серйозний суперник»

Головний тренер «енергетиків» розповів про свої враження від гри, а також про фінансову ситуацію в клубі

Які враження від матчу й загалом, яка ситуація у вашій команді?

– Враження завше позитивні, коли граєш із своїми друзями – тренери «Львова» працювали зі мною у луцькій «Волині». «Львів» для нас – перший серйозний суперник, бо ми на жодні збори не їздили й грали з обласними командами, а це, ви самі розумієте, зовсім інший рівень. Ну й поле тут хороше. Ми тренуємось в Бурштині лише на синтетичному полі – така собі бігова робота, бо, під час зими, хороших умов для занять не було. А гра, як кажуть, є свято, бачу що вболівальники прийшли подивитись на вашу команду й нашу, мабуть, оцінили. Боротьба була не погана.

– Рахунок по грі, на вашу думку?

– Ну…як сказати, думаю що по грі, але в нас моментів більше було, тому втратили нагоду реалізувати на один гол більше.

– Чи розглядали сьогоднішнього конкурента, як головного претендента в боротьбі за прописку в першій лізі?

– Так, розглядали, я думаю «Енергетик», «Нива» Вінниця та ФК «Львів» будуть боротися за виживання, бажаємо успіху вашій команді…побачимо, хто буде сильнішим, той і залишиться в першій лізі.

– Чи налагодилось фінансово-матеріальне становище в звязку з тим, що прийшли нові спонсори?

– Ну, як вам сказати, налагодилося…поки таких змін не було. Президент і керівництво клубу займаються цим питанням, ведуть переговори, але не можу вам сказати зараз, бо не володію інформацією, що буде далі. Все залишається на місці, ніяких зрушень не має. Команда тренується, нікуди не виїздить на збори, бо фінансування дуже критичне. Надіємося, що до початку сезону все буде добре.

Богдан ТИМОВЧАК, інформаційна служба «Львова»