Стався до тварин гуманно!

Директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський наголосив, що УЄФА підтримує наміри уряду України негайно зупинити і заборонити в подальшому знищення безпритульних собак. Про це він сказав у ході зустрічі з принцесою Майєю фон Гогенцоллерн, інформує МОК «Євро-2012 Україна».
Як повідомив директор турніру, отримуючи інформацію від різних організацій із захисту тварин щодо ситуації з безпритульними собаками на Україні, УЄФА неодноразово звертався до українських урядовців із проханням ужити необхідних заходів для вирішення цього питання. Однак  Союз ніколи не вимагав знищення безпритульних тварин напередодні Євро-2012. «Ми неодноразово зверталися до українських урядовців, представників місцевої влади у всіх містах-господарях турніру із проханням ужити необхідних заходів для врегулювання ситуації з бездомними тваринами цивілізованим шляхом», – наголосив пан Лубківський. 
У ході зустрічі, принцеса Майя фон Гогенцоллерн констатувала, що, з часу її останнього візиту восени минулого року, ситуація покращилася, зокрема, у Києві, Львові та Донецьку. В містах ведеться цілеспрямована робота з будівництва притулків та впроваджуються програми стерилізації бездомних тварин, часто за підтримки приватних інвесторів або міжнародних зоозахисних організацій.

Інформаційний центр «Україна-2012»