Святослав КОЗЛОВСЬКИЙ врятував УКРАЇНУ!

Саме гравець Синьо-Золотих Левів зумів на передостанній хвилині поєдинку зрівняти рахунок і, таким чином, подарувати шанс «синьо-жовтим» у серії післяматчевих пенальті, чим українці й скористалися!

Меморіал Валентина Гранаткіна: «Україна» – «Білорусь» 1-1 (пен. 5-4). Матч №19 за 7-8 місце, п’ятий ігровий день, 10 січня 2012 року, Санкт-Петербург, СКК «Петербузький», 500 глядачів. Судді: Рушаков, Аношин,Кичимасов.

УКРАЇНА: Бущан, Дуць (к), Мірошник (Васильєв, 52), Токар, Чачуа, Лучик, Мишньов, Гемега (Козловський, 83), Петряк, Андрієвський (Гришин, 81), Хобленко (Хльобас, 61). Головний тренер –   Юрій МОРОЗ.

БІЛОРУСЬ: Василючек, Карпович, Іжаковський, Залеский, Шестиловський (Сокол, 61), Гуренко 9Мильяченко, 72), Довгель, Белявский (к) (Євдокимов, 77), Шемрук, Затенко, Савицький. Головний тренер – Валентин МІХЄЄВ.

Голи: 0-1 Савийький (9, з пен.), 1-1 Козловський (89).

Сьогодні, у вівторок, 10-го січня юнацька збірна України (футболісти 1994 року народження) завершила виступи на Меморіалі Валентина Гранаткіна, що добігає кінця в Санкт-Петербурзі. Підопічні Юрія Морозова посіли підсумкове 7-ме місце, краще виконавши післяматчеві пенальті в стиковому поєдинку проти білорусів.

Українці пропустили першими, це Савицький вже на 9-й хвилині поєдинку вдало реалізував 11-ти метровий удар, проте, як виявилось далі, пенальті були в цей день «синьо-жовтими». У другому таймі, на 70-й хв. через вилучення Олексія Залеського, білоруси залишилися в меншості. Гра йшла до завершення. А рахунок на табло не мінявся. Але на 83-й хв. Юрій Мороз проводить заміну, й замість Гемеги на поле виходить гравець Футбольного клубу «Львів» – Козловський. Лише шість хвилин знадобилось Святославу, аби зрівняти рахунок! Згодом матч дійшов аж до серії пенальті, де українці виявились влучнішими. 5-4! А найкращим футболістом гри в складі нашої збірної став хавбек маріупольського Іллічівця Дмитро Мишньов, який, до речі, вперше був викликаний до її табору саме напередодні від’їзду до Санкт-Петербурга.

Юрій МОРОЗ: Задоволений, що вдалось врятувати поєдинок і довести гру до серії одинадцятиметрових ударів. На перебіг подій на футбольному полі, безперечно, вплинуло видалення гравця суперника. Прийшлося перебудовуватися, так як білоруси закрилися й щільно сіли в оборону. Звісно, було важко, і мені, і гравцям. У футболістів, практично, не було часу на відновлення по ходу всього турніру, а тут ще й неймовірно важкий матч. Тепер настав час працювати над помилками.

Валентин МІХЄЄВ: Ми давно знайомі з суперником. Так в останній момент склалось, що всі заключні матчі минулих турнірів ми граємо з Україною. Сьогодні, в першому таймі, я нарешті побачив справжню команду, ту, яку хочу побудувати. В другій половині ми підсіли фізично. Погоджуюсь із колегою – дуже напружений графік матчів. Тим паче, ще минулого року ці ж хлопці грали згідно юнацьких нормативів, тобто 2 тайми по 40 хвилин, а тепер – все по-дорослому. Трішки потішила вчора інформація про Савицького, що він, мовляв, підписав контракт із «Зенітом». Поки що це не відповідає реальності. Але, якщо хочете знати мою думку, то я би рекомендував йому їхати в Європу. Там розвитку гравця приділяють більше уваги.