Святослав Козловський забиває збірній Греції!

Форвард «Львова» відзначився на меморіалі Валентина Гранаткіна!

Україна (U-18) – Греція (U-18) – 5-1

Україна: Іванов, Дуць, Мірошник, Токар, Іоша (Шекель, 16), Чачуа, Васильєв (Лучик, 64), Гришин (Хобленко, 83), Гемега (Петряк, 46), Мишньов, Хльобас (Козловський, 83).

Сьогодні юнацька збірна України (футболісти 1994-го року народження провела свій другий матч на Меморіалі Валентина Гранаткіна, що триває в Санкт-Петербурзі. Після несподіваної поразки від італійців в середу з рахунком 0-5, підопічні Юрія Морозова вимістили свою злість на греках, розтрощивши їх із рахунком 5-1.

Українці примудрилися пропустити вже на першій хвилині, проте ще до перерви зуміли все розставити по свої місцях зусиллями форварда київського «Динамо» Дмитра Хльобаса та хавбека донецького «Шахтаря» Дмитра Гринишина.

У другому таймі синьо-жовті підтвердили свою перевагу над суперником трьома голами, котрі внесли до свого доробку півзахисники луганської «Зорі» та маріупольського «Іллічівця» – Іван Петряк і Дмитро Мишньов відповідно, а також нападник Футбольного клубу «Львів» Святослав Козловський.

На якій позиції українці завершать груповий етап і за яке підсумкове місце – 5-те чи 9-те вони змагатимуться надалі, стане відомо у суботу, коли відносини з’ясовуватимуть греки та італійці. Втім, уже зараз зрозуміло, що в півфіналі нашої команди не буде.