Синьо-Золоті Леви вийшли з відпустки

Вчора, 20-го січня (у п’ятницю) гравці Футбольного клубу «Львів» розпочали підготовку до весняно-літнього етапу сезону 2011/2012 років, який стартуватиме для галичан матчем у Кіровограді 24-го березня проти місцевої «Зірки».

Як повідомив інформаційній службі «Львова» виконувач обовязків головного тренера галичан Роман МАРИЧ, футболісти зібрались в універсальному спортивному залі СКА, де були поділені на дві групи: перша працювала над силою в тренажерному залі, а друга – над технікою й вдосконаленням роботи з м’ячем. Загалом, участь в тренуваннях взяло тридцять майстрів шкіряної кулі, які чередували вправи.

Сьогодні ж Львівські Леви зібрались на території спорткомплексу «Сокіл», що у Львові, де працювали наступним чином – спочатку заняття з аеробіки футболісти провели під чітким контролем професіонала-викладача пані Олени, а потім спортсмени зіграли двосторонній матч – два тайми по 30 хв. – на свіжому повітрі.

На загал, підготовчий етап гравців «Львова» триватиме з 20-го січня й до 4-го лютого. Щоденні тренування включатимуть наступні вправи, а саме: аеробіку, кросову підготовку (5 км.), роботу над силою, загальною витривалістю, технічним самовдосконаленням. Команда в цей період планує зіграти ряд контрольних і двосторонніх матчів,- повідомив пан Роман. Також не виключено, що городяни приймуть участь в Традиційному Меморіалі пам’яті Ернеста Юста, який стартує 5-го лютого.

Інформаційна служба «Львова»

 /strong