Вітаємо!

Голкіпер Футбольного клубу «Львів» Ігор РИПНОВСЬКИЙ одружився! Його дружиною стала Юлія – учасниця групи «Glamour», а також рідна сестра Наталки Карпи. А ще Юлія вчить діток співати в дитячій естрадній школі «KARPARATION».

Познайомились наречені дуже несподівано – Юлія випадково зайшла на сторінку Ігоря в соцмережі, а вже наступного дня доля звела їх на одній вечірці, де погляди співпали…як виявилось згодом, любов з першого погляду існує!

Розписалися закохані 24 грудня минулого року (до речі, в один день з Аллою Пугачовою та Максим Галкіним) поруч були тільки найближчі люди.

Вінчалися Юля та Ігор 21 січня в Домініканському соборі. Як розповів інформаційній службі «Львова» Ігор: батько нареченої завів її у храм, де я вже чекав. Все відбувалося, як у фільмі: надзвичайно позитивна аура священика і мелодійність хору створили особливу атмосферу. Далі нас чекала весільна фотосесія в готелі «Nobilis», а також фото на стадіоні «Арена-Львів». Після цього ми вирушили безпосередньо на святкування одруження в ресторан «Княжий Двір», де зустріли нас своїми вітаннями батьки, родичі та друзі. Не обійшлося і без маленького концертного шоу: спеціально для нас в цей вечір заспівали дитячий гурт «МалДіви», група «Glamour» та Наталка Карпа.

Колектив Футбольного клубу «Львів» щиросердечно вітає молодожонів і зичить їм міцного здоров’я, добра, достатку, любові, взаєморозуміння, щирості, та здійснення усіх омріяних сподівань!