Товариська зустріч. ФК “Львів” – ФК “Калуш” – 0-1 (0-0)

Сьогодні у Львові панувала зовсім нефутбольна погода, однак це не завадило провести вже третю по рахунку товариську зустріч на цьому тижні. На цей раз львів’яни приймали гостей з Івано-Франківської області, футбольний клуб “Калуш”. Команда посідає сьоме місце в аматорському чемпіонаті в Групі 1. Нагадаємо, що у четвер підопічні Андрія Чіха здобули першу перемогу в товариських матчах, впевнено перегравши луцьку “Волинь” U-19 з рахунком 1-0.

ФК “Львів” вийшов у такому складі: Мозіль, Пархуць, Бариляк, Гринишин, Савошко, Шпирка, Багдай, Коблюк, Поручинський,  Омельченко, Кисленко. На перших хвилинах гри гості порушили правила проти Олексія Омельченка, штрафний біля воріт суперника завершився невдалим добиванням Тараса Коблюка повз ліву стійку. У наступному епізоді Омельченко не зумів замкнути передачу з правого флангу від Коблюка. Дуже небезпечно головою прострілював Юрій Шпирка на 29 хвилині гри, котрий отримав передачу від Олександра Гринишина, голкіпер перевів на кутовий. Справився воротар і з ударом Сергія Кисленка, який головою цілився під поперечину. До кінця першого тайму було ще два постріли по воротах від Омельченка, один з яких пройшов повз стійку. Завершальним епізодом був штрафний удар у виконанні Шпирки, воротар “Калуша” не зафіксував м’яч і у штрафному майданчику почався хаос, де одні не могли вибити круглого, а інші пробити по воротах. Отже, перший тайм пройшов за переваги “синьо-золотих левів” в яких було чимало можливостей аби забивати, чого не скажеш про “Калуш”.

ФК “Львів” у другому таймі: Герич, Пархуць, Бариляк, Матушевський, Савошко, Багдай, Зайчук, Коблюк, Поручинський, Омельченко, Кисленко. У другій половині гри на полі вирішили показати себе гості. Перший небезпечний епізод завершився ударом повз рамку воріт Герича. А у другому вже помилка захисників ФК “Львів”. На 60-ій хвилині Ярослав Матвіїв на лівому фланзі перехопив неточну передачу від Матушевського та просунувся до штрафного майданчика, де вистрілив у правий кут, 0-1. Зумів би зрівняти рахунок Тарас Коблюк, який потужно пробивав з далекої відстані, але за гостей зіграла поперечина. В підсумку, ФК “Калуш” скористався єдиною помилкою львів’ян, котрі контролювали всю гру та однозначно могли забивати.

Наступну товариську зустріч в рамках підготовки до другої частини чемпіонату Другої ліги ФК “Львів” проведе 24 березня. Суперником буде основна команда львівських “Карпат”. Точний час буде повідомлено згодом.