Товариська зустріч. ФК “Львів” – “Волинь” U-19 – 1-0

Сьогодні, 15 березня, на стадіоні “Сокіл” відбулась чергова товариська зустріч в рамках підготовки до другої частини чемпіонату Другої ліги. “Синьо-золоті леви” зустрілися із луцькою “Волинню” U-19. Команда посідає друге місце в чемпіонаті Першої ліги ДЮФЛУ Групи 1. Нагадаємо, що у понеділок львів’яни зустрічалися із ФК “Юність”, який виступає в Прем’єр-лізі Львівщини та розписали мирову 1-1.

Склад ФК “Львів” у першому таймі: Мозіль, Пархуць, Бариляк, Гринишин, Савошко, Шпирка, Янчак, Коблюк, Поручинський,  Омельченко, Кисленко. Львів’яни відразу показали, хто на полі господар, взявши ініціативу повністю на себе. Перший, але неточний удар виконав Олександр Савошко, м’яч пройшов повз дальню стійку гостей. Далі вже пішли комбінації, одну з яких не вдалося головою замкнути Руслану Бариляку. Воротар лучан буквально “зняв” м’яч з голови нашого захисника. Згодом після вкидання аута на правому фланзі голкіпера виручила поперечина, – Тарас Коблюк перехопив круглого та виконав націльний удар з лінії штрафного майданчика. Не обійшлось без майстерності голкіпера, який зумів в стрибку дотягнутись й відбити шкіряного в поперечину та все таки винести його за межі поля. Після цього був ряд корнерів для “городян”, один з яких вдалося реалізувати на 34 хвилині. Юрій Шпирка виконував кутовий удар, а замикав головою Олексій Омельченко, який чудово зіграв на другому поверсі. Останнім епізодом у першому таймі була передача від Савошка на правий фланг, яку перенаправляв у сторону воріт “Волині” Вадим Янчак, м’яч пройшов повз стійку. Лучани так і не зуміли створити жодного епізоду біля воріт Олега Мозіля.

ФК “Львів” у другому таймі: Герич, Пархуць, Матушевський, Гринишин, Багдай, Шпирка, Мізерник Залога, Дещиця та два гравці на перегляді. У другій половині гри боротьби та моментів було значно менше. На 68-ій хвилині небезпечно розстрілював ворота суперника гравець на перегляді, але відзначитись йому так і не вдалось – круглий просвистів повз стійку. Перевірив на пильність голкіпера лучан Роман Багдай, гравець гостро головою замикав передачу від партнера. “Волинь” намагалась швидко виходити в атаки та менше помилятись в обороні. З першим у гостей виникали труднощі, – їм бракувало впевненості та точності. Але зрівняти рахунок або збільшити його нікому так і не вдалося. В підсумку, впевнена перша перемога львів’ян 1-0.

Наступним спаринг-парнером буде футбольний клуб “Калуш” з Івано-Франківської області. Матч відбудеться у суботу, 17 березня, на стадіоні “Сокіл”. Стартовий свисток пролунає о 13-00.