U-17: ковток упевненості

У суботу, 25 лютого, юнацька збірна України (футболісти 1995 року народження), що продовжує  підготовку до відбірного еліт-раунду ЧЄ-2012 (U-17), провела в Туреччині спаринг із дублюючим складом казанського «Рубіну». Наша команда взяла гору, завершивши на мажорній ноті середземноморський збір. Після двох поспіль поразок від турецьких однолітків (2:3 і 2:4) суботній виграш має стати для підопічних Олександра Петракова ковтком упевненості.

Перший тайм пройшов за невеликою перевагою казанців, які, до речі, посідають четверте місце в молодіжній першості Росії. Втім, рахунок у грі, кожна половина якої тривала 45 хвилин, судилося відкрити синьо-жовтим. Перед свистком на перерву за фол проти Дмитра Білонога був призначений пенальті, який реалізував хавбек київського «Динамо» Ігор Харатін. Після відпочинку на полі домінувала вже наша команда. Втілили в гол ігрову перевагу українці зусиллями півзахисника донецького «Шахтаря» В’ячеслава Таньковського, котрий по перерві замінив травмованого Романа Лазаровича.

Свій наступний збір наші юнаки знову проведуть на середземноморському узбережжі. Із 17 по 24 березня вони тренуватимуться в турецькому Белеку й звідти вилетять до Грузії − для участі у відбірному еліт-раунді. За єдину путівку до фінального турніру ЧЄ-2012 від 3-ї групи синьо-жовті сперечатимуться з англійцями (26 березня), іспанцями (28-го) та господарями (31-го).

Україна (U-17) − «Рубін» (Росія, дубль) − 2:0

Голи: 1:0 Харатін (із пенальті), 2:0 Таньковський.

Україна: Сарнавський (Ставицький, 80), Ткачук, Качараба, Харатін, Соболь, Лазарович (Таньковський, 46), Полегенько (Чередніченко, 74), Габелок (Завийський, 55), Радченко (Тищенко, 55), Білоног (Ветров, 55), Миранян.

На світлині –рахунок у грі з «Рубіном» відкрив Ігор Харатін (№4)