І поразки гартують

Cьогодні, 27-го лютого (у понеділок) Футбольний клуб «Львів» провів свій другий контрольний поєдинок на другому навчально-тренувальному зборі в Криму. Цього разу суперником Синьо-Золотих Левів став друголіговий ФК «Мир» із села Горностаївка Новотроїцького р-ну Херсонської області. Ця команда зараз виступає в другій національній лізі (група «Б») та займає шосту позицію, відстаючи від лідера на шість очок.

«Львів» – «Мир» Горностаївка 0-2 (0-0)

Україна, АР Крим, Бахчисарайський р-н., смт. Куйбишеве, футбольне поле тренувальної бази, +5°С, 15год. 00хв.

«Львів»: Шпук, Рева, Мостовий, Сухоцький, Басараб, Родін, Гордійчук, Войтович, Козловський, Гарас, Тимчишин. На заміну виходили: Сідельник, Онисько, Балух, Мельник, Вербний, Вольський, Куцяба, Рипновський.

За словами головного тренера городян Володимира ЖУРАВЧАКА, у першому таймі наша команда мала відчутну перевагу та контролювала хід матчу, проте відзначитись футболісти не зуміли. А в другій 45-ти хвилинці, окрім гравців «синьо-золотої» команди на полі раз по раз появлялись потенційні новачки, які прагнуть одягнути в недалекому майбутньому футболку з емблемою «Львова». Загалом таких спортсменів на перегляді в даному поєдинку було шестеро. Голи ж львів’яни пропустили під час швидкісних контратак «мирян».

Наступна гра за участі нашої команди відбудеться завтра. Черговий суперник  – «Жемчужина» Ялта – команда, яка цієї весни стартуватиме в Чемпіонаті Криму.

Інформаційна служба «Львова»