У Ліверпулі навчали поліцію

Співробітники поліції з’їхалися на унікальний у своєму роді навчальний футбольний семінар, профінансований УЄФА та Європейським Союзом.

На освітній семінар в Англію з’їхалися 50 співробітників поліції, які мають великий досвід різної роботи в області найбільших футбольних заходів.

Останні чотири роки підрозділ УЄФА зі стадіонів та безпеки і його партнер – пан’європейська група експертів із безпеки в футболі Think Tank – спільно ведуть цей проект. До збору в Ліверпулі УЄФА на початку травня успішно провів семінар у голландському Оссендрехті.

Організатори отримали виключно позитивні відгуки від слухачів курсу. Студенти відзначили, що програма безпосередньо пов’язана з практичними аспектами їхньої професіональної діяльності. Завдяки семінару вони отримали вичерпну інформацію про специфіку роботи міжнародної футбольної поліції. У своїх відгуках учасники рекомендували колегам ознайомитися з програмою.

Однією з унікальних особливостей цього проекту є його спрямованість на налагодження діалогу з уболівальниками. Не дивно, що семінар у Ліверпулі відвідали члени Мережі футбольних уболівальників Європи, яка представила своє бачення проблеми.

Під час курсу використовується низка інноваційних технологій. Одна з них – спеціальна інтерактивна програма, за допомогою якої на прикладі інцидентів у турнірах під егідою УЄФА перевіряється здатність учасників семінару приймати вірні рішення. Програма, у створенні якої брали участь визнані експерти, моделює максимально реалістичні й одночасно непрості ситуації і закладає базу для розвитку схеми подальших тренувань.

До цього моменту курс прослухали близько 200 співробітників поліції, а у вересні в Лісабоні фінальна стадія програми збере ще 50 чоловік. Успіх цієї ініціативи значною мірою став наслідком співробітництва УЄФА з його європейськими партнерами.

UEFA