Вадим Заяць: «Буковина» завжди буде чесною командою»

Після матчу «Буковина» – ФК «Львів» (0:0) головний тренер чернівецької команди Вадим Заяць висловив незадоволення результатом сьогоднішньої зустрічі. Вадим Григорович також зазначив, що «Буковина» завжди гратиме у чесний футбол.

– Вадиме Григоровичу, що можете сказати про сьогоднішній матч ?

– Я знову буду вибачатися за результат матчу. На жаль, функціональні можливості тих футболістів, які пропустили попередні матчі (Руслан Гунчак, Степан Маковійчук, Антон Крамар), не дозволяють сьогодні обіграти ФК «Львів». Нам не вистачало цих хлопців. Плюс виконавська майстерність залишає бажати кращого. Будемо працювати далі. Я незадоволений ані грою, ані одним очком. Дай Боже, щоби одне очко дозволило «Львову» залишитися в першій лізі.

– На жаль, залишає бажати кращого гра нападників нашої команди… 

– Я вже про це неодноразово говорив. Якщо повернутися на три місяці назад, то у нас на контракті були чотири центральні нападники – Рибальченко, Семенюк, Степанков, Головачук. З ними треба було визначатися. Однозначно: ми могли когось запросити. І все ж, ми вирішили визначитися. Зараз же Ви самі все бачите. Немає про що говорити. У цій першості України залишилося п’ять ігор. Нехай вони доводять своє право грати в «Буковині». У нас є зараз на підході футболісти. Я не хочу виправдовуватися, однак ніхто не ставив таке запитання: «Чому у заявці «Буковини» найменше футболістів?». Ми не можемо внести у заявку 18 гравців…  А граємо ми вже 8 матч… Будемо грати так, як будемо грати. Ви ж бачите, що не вистачає виконавців. Немає замін, на поле виходять люди, які не готові до гри. Сьогодні Гунчак, Маковійчук і Крамар були просто не готові.

– Незабаром «Буковина» зіграє з лідерами першої ліги. Відомо, що наша команда краще грає з колективами з лідируючої групи, аніж із аутсайдерами…

– Ті проблеми, з якими ми зіштовхуємося нікого не цікавлять. Уболівальники приходять на стадіон за перемогою. Знаючи те, що відбувається у Премєр лізі та у першому дивізіоні, скажу, що «Буковина» буде завжди буде чесною командою. Виходить чи не виходить, то вже друге питання. Нам прикро, що нам не вдалося перемогти ФК «Львів». Сьогодні наша команда повинна була здобути перемогу.

ФСК “Буковина”