Володимир Журавчак: «Бажаю «Буковині» перервати смугу невдач»

На післяматчевій прес – конференції головний тренер ФК «Львів» Володимир Журавчак подякував своїм підопічним за самовіддачу на футбольному полі. Досвідчений наставник гостей також побажав нашій команді успіху в наступних матчах.

– Пане Володимире, Ваш коментар гри «Буковина» – ФК «Львів»…

– Хочу подякувати своїм футболістам за те, що вони билися на футбольному полі. Ви добре знаєте, що у таку погоду не завжди добре грається. І все ж, бійцівські якості були на високому рівні, тому ми здобули сьогодні одне очко. Гру проаналізуємо вже вдома. Тоді і робитимемо висновки. Якщо би ми сьогодні не зіграли унічию, то втратили би шанси залишитися у першій лізі. У нас ще залишаються домашні матчі. Ми маємо надію зберегти першолігову прописку.

 – Як Ви розцінюєте шанси своєї команди на збереження місця в першому дивізіоні ?

– Ми будемо битися за кожне очко. На нас очікують важки матчі з Кримтеплицею», «Геліосом», «Титаном». Я вже не кажу про «Севастополь». Нам буде важко. У домашніх іграх треба налаштовуватися лише на перемогу.

– Здобуття одного очка в Чернівцях надало нам впевненості у тому, що ми виконаємо наше завдання. Звісно,що виконавська майстерність чернівецьких гравців вища. Та й команда у Вас хороша. Зрозуміло, що програш у Києві дався взнаки. Тут є психологічний момент. Гравці «Буковини» десь завинили перед уболівальниками. Тут вже повинен розбиратися тренер. Зрозуміло, що не всі гравці чернівецької команди готові однаково, бо багато футболістів зазнали травм. Гадаю, що «Буковина» зможе вирішувати серйозні завдання. Повірте: Ваша команда грає у гарний та комбінаційний футбол. Бажаю чернівецькому колективові перервати смугу невдач і досягнути успіху у наступних матчах.

ФСК “Буковина”