Відкрий свій талант на ЄВРО-2012!

Місцевий організаційний комітет ЄВРО-2012 в Україні разом із містами-господарями турніру шукають таланти, які представлятимуть Київ, Львів, Донецьк і Харків під час передматчевих церемоній. Кожен, хто має хореографічні здібності, і мріє долучитися до проведення ЄВРО-2012, має нагоду здобути такий шанс, адже усього до виступу у шестихвилинних шоу на стадіонах українських міст буде залучено 530 артистів-волонтерів. Так само, як і в Польщі, де протягом турніру виступатимуть 400 волонтерів.
Передматчеві церемонії відбуватимуться перед початком кожної гри, крім матчу-відкриття та фінального поєдинку. Цими оригінальними виступами міста вітатимуть глядачів, представляючи свої країни, традиції та символи, а також нагадуючи про основні цінності УЄФА: суперництво, єдність та пристрасть.
В Україні постановниками церемоній стануть Катерина Бухтіярова (Донецьк), Сергій Змійок та Адам з балету «А6» (Київ), Наталія Харлова, Роман Дмитрик та Юрій Пристаєцький (Львів) і Тетяна та Олексій Настаченки (Харків). Усіх хореографів в Україні та Польщі обрано приймаючими містами разом із УЄФА після розгляду запропонованих креативних концепцій.
Аби долучитися до Євро-2012 кандидатам у волонтери, достатньо мати гарну фізичну форму, вік 16-25 років і досвід участі у танцювальних проектах чи масових постановках.
Заявки на участь у проекті треба надсилати за адресою: pre-match@euro2012.com. Остаточний термін прийому заявок – 10 лютого. Кастинг для зареєстрованих кандидатів проходитиме 11-19 лютого. Репетиції відбуватимуться переважно протягом вихідних у березні-травні 2012 року.

 Інформаційний центр «Україна-2012»