Володимир РЕВА: «Сьогодні моє серце було розділено на дві частини»

Керманичу стрийської «Скали» неабияк було приємно спостерігати за двобоєм його команди зі «Львовом», адже відразу чотири його вихованці перебувають на оглядинах у «синьо-золотій» команді

– Володимире Сергійовичу, як вам гра, чи слідкували за діями свого сина?

– За великим рахунком, за своїм сином я не слідкував. Ситуація наступним чином: сьогодні моє серце було розділено на дві частини, в силу того, що тут, безпосередньо, присутня моя робота в «Скалі», а також чотири наших вихованці перебувають в розташуванні «Львова», для того, аби вдихнути трішки кисню в тамтешню команду. Маємо таке політичне рішення, щоб ФК «Львів» залишився у Першій лізі, й ми, зі своєї сторони, робитимемо все можливе аби так і трапилося. А наша команда рухається своїм шляхом, бо розуміє, яким саме чином зможе бути вище, через певний проміжок часу. Зараз розбудовуємо інфраструктуру, формуємо нову команду, гадаю, що кроки наші надійні.

– Де далі продовжить свої збори «Скала»?

– Ну, ми ще десять днів будемо тут, а з 25-го лютого й по десяте березня тренуватимемось в Туреччині, де заплановано 4-5 спарингів, бо своїх талантів потрібно показувати – з однієї сторони, а з іншої – бачити майстерність різних футбольних шкіл, для того, щоби люди росли. Іншого шляху, поки що, ніхто не придумав.

Інформаційна служба «Львова»

Світлина – офіційний сайт ФК «Скала» Стрий