«Скала» Стрий – «Львів» 2-1 (0-1): післяматчеві коментарі

Нагадаємо, вчора – 13-го лютого (у понеділок) Футбольний клуб «Львів» провів третю контрольну зустріч цього року проти стрийської «Скали». Поєдинок відбувся у селі Довгому, що на Стрийщині, на полі із синтетичним покриттям навчально-тренувальної бази ФК «Скала» Стрий. Городяни поступилися з рахунком 2-1. Єдиний м’яч за «синьо-золотих» у першому таймі забив Іван БУРМІСТРЕНКО (45+1).

Святослав КОЗЛОВСЬКИЙ (форвард «Львова» та юнацької збірної України): Сьогоднішній матч, я вважаю, пройшов краще, аніж поєдинок проти винниківського «Руху», зокрема веду мову про перший тайм. Наша команда вже краще зіграна, були хороші моменти, намагались втримати м’яч, проте, на такому полі це зробити було важко, оскільки газон слизький дуже. Щодо другого тайму, то командні дії виглядають не так яскраво. Я вважаю, що наша команда додає й вже дуже скоро виглядатиме ще краще й результати будуть хорошими. На синтетичному полі ми граємо не так часто, тому нам було значно важче ніж «Скалі», бо вони тут, і грають, і тренуються. Ми ж, на даний момент, тренуємось там, де маємо змогу, граємо так, як можемо.

Михайло БАСАРАБ (оборонець, гравець «Скали», потенційний новобранець “Львова»): Зараз у нас, у «Львові», формується нова команда, завдання полягає в порятунку й збереженні прописки в Першій лізі, а далі будемо надіятись на те, що появляться ще спонсори й будуть поставлені високі завдання. «Скала» – не погана команда, де грає молодь. Я комусь із них залишив місце (Михайло – екс-гравець «Скали»,- авт.), тому нехай відкривають свої таланти. Для мене головне, це старатися й закріпитись у складі «Львова», а потім доказувати, що я можу грати на найвищому рівні. Наші тренери коректують зі складом, одних і тих же ж людей випробовують на різних позиціях, хочуть подивитися хто й на якому місці вміє грати. Ми від гри до гри набираємо в технічній майстерності й фізичній витривалості. Завтра у нас на Кубок Юста перша гра («Львів» поміряється силами із львівською «Покровою»,- авт.), гадаю, далі буде все краще й краще.

Василь ШПУК (голкіпер, гравець «Скали», потенційний новобранець «Львова»): Я вже більше місяця не бачився з колишніми партнерами зі «Скали», оскільки проходжу збори зі «Львовом». Враження хороші, оскільки потрапив у команду з мастеровитими футболістами, а це – зовсім інше відношення до справи. Поле дуже слизьке, дуже важке, хлопці на прямих ногах бігають, важко грати. Стосовно готовності нашої команди, то звісно, що виглядали краще, аніж у матчі проти винниківського клубу («Львів» – «Рух» Винники 1-2 (0-2),- авт.).

Віталій ДНІСТРЯН (форвард «Скали», екс-городянин): Гра вийшла сьогодні дуже хорошою, зустрілися дві команди-колеги. Хочу відзначити, що команда «Львова» не погана, створювала свої моменти, жаль, що ми пропустили гол на останніх секундах першого тайму. А свої ж можливості, у першій 45-ти хвилинці, не реалізували. Настрій дуже емоційний, наші хлопці перебувають на зборах в оренді, нехай їм щастить, аби гарно виступили й залишилися в Першій лізі, бо вони цього варті.

Ярослав СУХОЦЬКИЙ (оборонець, гравець «Скали», потенційний новобранець «Львова»): Гра дуже-дуже хороша, ми бачимо відкритий футбол. «Львів» почав демонструвати зіграність, футболісти один-одного добре розуміють. Я також хотів би зіграти, але так вийшло, що не можу (Ярослав надірвав м’яз стегна задньої групи під час занять в спортзалі,- авт.) потрібна пауза для відновлення.

Розмовляв Юрій КАПРАЛЬ, інформаційна служба «Львова»