«Новоспечений» керманич Синьо-Золотих Левів, а також спортивний директор городян стали гостями студії на 12-му телеканалі Львівського телебачення, де розповіли про свої перші кроки на благо й для розвиту Футбольного клубу «Львів», адже місто, яке прийматиме матчі фінальної частини Євро не має права втратити самобутню місцеву команду!
Дивіться сьогодні о 19:30 год., а також у середу о 10:00 год. 12-й канал Львівського телебачення.
Світлина Миколи Волошина
Інформаційна служба «Львова»
