За два дні – два матчі

Футбольний клуб «Львів», під час навчально-тренувального збору в Криму, зіграв ще два контрольні поєдинки: вчора – третього березня – Леви помірялись силами з одним із лідерів другої національної ліги (група «А») – чернігівською «Десною», а сьогодні – з ще одним представником другої ліги – на цей раз групи «Б» – ФК «Севастополь-2».

«Львів» – «Десна» Чернігів 2-1 (2-0)

ЛЬВІВ: Шпук, Мостовий, Сухоцький, Басараб, новачок-1, Родін, Куцяба, Гордійчук, Мельник, Онисько, Балух; на заміну виходили: Піцан, Козловський, Вербний, новачок-2, Сідельник, Вольський, Войтович.

Ця зустріч раніш запланованою не була, але коли випала нагода спарингу з чернігівчанами, тренерський штаб городян не відмовив. Дублем за «Львів» відзначився Мельник, який двічі виявився спритнішим замикаючи простріли колег. Більше втілити свою перевагу в забиті голи «синьо-золотим» не вдалося, натомість «Десна» свій гол престижу реалізувала, у підсумку перемога нашої команди, 2-1.

«Львів» – «Севастополь-2» 1-2 (1-1)

ЛЬВІВ: Піцан, новачок-1, новачок-2, новачок-3, Вербний, Рева, Войтович, Вольський, Сідельник, Балух, новачок-4; на заміну виходив Козловський.

У цій зустрічі Володимир ЖУРАВЧАК переглядав потенційних новачків, зокрема впровадив іншу лінію захисту. Першим відзначились наші хлопці, трапилось це після того, як Вербний відволік на себе увагу оборонців «Севастополя» та на «самотнього» Балуха віддав чіткий навіс, Ігорю нічого не залишалося як переправити м’яч головою в пусті ворота, 1-0. Але пропущений гол не знітив кримських футболістів, які в першому таймі скористались помилкою тих гравців «Львова» що прибули на оглядини, 1-1, а на 90-й забили «гол у роздягальню», як наслідок, 1-2.

За словами тренера Синьо-Золотих Левів Андрія ЧІХА, завтра команда відновлюватиметься – передбачена сауна й легка пробіжка – після чого львів’яни вирушать додому.

Інформаційна служба «Львова»