Мішель Платіні за діалог і єдність!

Після підписання цього тижня оновленого Меморандуму про взаєморозуміння між УЄФА і Асоціацією європейських клубів президент УЄФА Мішель Платіні виступив з такою заявою:

“На вересневій зустрічі на Кіпрі, що мала стратегічне значення, національні асоціації УЄФА та Виконавчий комітет довірили мені підписання оновленого Меморандуму про взаєморозуміння з Асоціацією європейських клубів (АЄК). На цьому тижні глава цієї організації вже заявляв на генеральній асамблеї про те, що ми досягли угоди по всіх пунктах меморандуму, і я дуже радий успішному завершенню переговорів, які тривали кілька місяців. Новий Меморандум про взаєморозуміння між організаціями буде представлений на Конгресі УЄФА 22 березня, і я не сумніваюся, що зі схвалення всіх 53 європейських асоціацій він дозволить європейському футболу розвиватися в здоровій атмосфері, як це було останні п’ять років.

Деякі пункти договору ще чекають підтвердження, оскільки вони потрапляють під відповідальність ФІФА, керуючого органу світового футболу. Один із таких пунктів – це календар міжнародних матчів. Із цього та інших питань, таких як страхування, УЄФА виступив із новаторськими пропозиціями, які знайшли підтримку серед різних членів європейської футбольної сім’ї, в тому числі й серед клубів і національних асоціацій. Ці пропозиції відповідають найсміливішим побажанням усіх національних асоціацій у всьому світі. Наприклад, УЄФА пропонує, щоб всі футболісти, у кого є контракти з європейськими клубами, були застраховані під час матчів своїх національних команд, як європейських, так і всіх інших.

Пропозиції УЄФА були ретельно продумані й складені в процесі консультацій із ФІФА, і я впевнений, що незважаючи на нещодавні розбіжності між АЄК і ФІФА, президент ФІФА знайде рішення, яке буде вигідним для всіх сторін. Його досвід і прагнення досягти компромісу дозволять захистити всі основні інтереси футбольного співтовариства. Саме через діалог і єдність ми досягнемо цієї мети”.

UEFA