Чергова поразка «Львова» в обласній «прем’єрці»

У неділю, 13-го червня, відбувся матч 8-го туру Прем’єр-ліги Львівської області сезону 2021 року серед дорослих команд. У поточному турі дитячо-юнацька школа «Львів» на виїзді зустрічалась із ФК «Куликів».

Зустріч не обіцяла бути легкою, адже львів’яни їздили у гості до одноосібного лідера обласної «прем’єрки» футбольного клубу «Куликів». Однак, «синьо-золоті леви» вже не раз засвідчували на футбольному полі, що легко із ними не буде нікому!

Вже на 15-й хвилині гості змогли це доказати та відобразити це рахунком на табло:  Павло Малецький влучно пробив у дальній кут воріт «Куликова» – 0:1. Перевага «Львова» трималась до кінця першого тайму. У дебюті другого тайму господарі відновили паритет завдяки голу Віталія Патуляка. А згодом і довели рахунок до 3-1 на користь  «Куликова».  Відзначились за команду суперника Олег Мізерник та Іван Дикий.

Наступний матч в рамках 9-го туру чемпіонату Львівської Прем’єр-ліги львів’яни вдома прийматиме сусіда по турнірній таблиці ФК «Темп» (Відники/Зубра). Зустріч заплановано на неділю 20 червня.