«Львів» поступився у запеклій боротьбі з «Кормілом»

У середу, 9-го червня, відбувся перенесений матч 5-го туру Прем’єр-ліги Львівської області сезону 2021 року серед дорослих команд. У поточному турі дитячо-юнацька школа «Львів» приймала ФК «Корміл» (Давидів).

Спекотною в той день була не лише погода, а й атмосфера на футбольному полі, матч видався яскравим та драматичним! Вболівальники побачили перший гол у виконанні гостей на 12-ій хвилині, однак арбітр Богдан Горошко не зарахував це взяття воріт через положення поза грою. Невдовзі вже “легально” відзначились господарі: капітан «Корміла» Станіслав Чучман збив Максима Мудрого у власній штрафній площі, останній впевнено реалізував вирок з 11-метрової позначки – 1:0. Подвоїв перевагу у матчі Андрій Малець, який у стрибку ударом головою замкнув подачу партнера з кутового – 2:0.

Картина гри кардинально помінялась у другому таймі. На 53-й та а 80-ій хвилинах «Корміл» відновив паритет в поєдинку, забивши аж два голи. А у компенсований час пенальті заробили гості з Давидова, Степан Слобода поставив крапку у цій очній зустрічі– 2:3. «Львів» драматично поступився супернику та віддав йому другу перемогу в обласному чемпіонаті.

Наступний матч в рамках 8-го туру чемпіонату Львівської Прем’єр-ліги львів’яни зіграють на виїзді проти ФК «Куликів» у неділю, 13 червня.

ДЮШ ФК «Львів» – «Корміл» (Давидів) 2:3
Голи: Мудрий (17 з пен.); Малець (31) – Цюпка (53); Шандра (80); Слобода (90+4 з пен.)

«Львів»: Бугай Савас, Малець Андрій, Сидоров Олег, Хімчак Максим, Демків Станіслав, Боберський Ростислав (Пайтак Данило, 65), Мудрий Максим, Пилипишин Назар (Дивидов Сергій, 65), Пентелейчук Дмитро, Мартинюк Дем’ян (Задорожній Максим, 46), Малецький Павло (Довбецький Денис, 83)

«Корміл»: Данилів Віталій, Стасишин Назар (Харкевич Юрій, 68), Чучман Станіслав, Брода Остап, Гірний Святослав, Штурин Олег, Шандра Олег (Бекеша Ігор, 90+5), Цицик Володимир (Деда Мирослав, 55), Горошко Михайло (Слобода Степан, 52), Цюпка Назар, Козел Юрій