Чотири вихованці “Львова” на перегляді в академії ФК “Клермон”

Чотири футболісти ДЮШ ФК “Львів” знаходяться на перегляді в академії французького футбольного клубу “Клермон Фут 63”. Шанс проявити себе за кордоном отримали Олександр Герега, Костянтин Квас, Іван Бокало та Віталій Михайлів.

Керівництво ДЮШ ФК “Львів”, незважаючи на війну в країні, сприяє розвитку своїх вихованців як в Україні, так і за кордоном. Футболісти перебувають в розташуванні академії ФК “Клермон” на перегляді до команд вікової категорії U-17 та U-19. Адаптація у Франції проходить чудово: гравці в колективі спілкуються англіською, на тренуваннях показують свій максимум, тренерський штаб українцями задоволений.

У суботу, 9-го квітня, французький клуб організував незабутній похід на матч Ліги 1 Франції між ПСЖ та “Клермоном”. Вихованці “Львова” побачили своїх кумирів наживо: Мессі, Неймар, Мбаппе, Рамос, Доннарумма та інші. Впевнені, що поєдинок проти паризького гранда футболісти запам’ятають на все життя. На одній із трибун стадіону “Габріель-Монтпоед” наші хлопці розгорнули український прапор, який майорів всі 90 хвилин матчу та неодноразово потрапляв у кадри прямої трансляції та у об’єктиви місцевих фотографів. 

 

 

“Емоції надзвичайно позитивні. Дякуємо керівництву ДЮШ ФК “Львів” за таку можливість поїхати у Францію, побачити футболістів найвищого рівня. Ми виришили розгорнути український прапор та привернути увагу світу до України, до війни, щоб нас почуло та підтримало ще більше людей”, – поділився враженнями Костянтин Квас.

Бажаємо хлопцям реалізувати отриманий шанс та прославляти кольори нашої країни у будь-якому куточку світу.

Інформаційна служба ДЮШ ФК ”Львів”