Ветерани “Львова” – другі на Кубку допомоги Україні

У фіналі благодійного турніру, який організував Фонд Допомоги Україні «Рух у Майбутнє», ветерани ФК «Львів» поступилися «Руху» (1:2) та зайняли 2-ге місце.

Кубок Допомоги Україні серед ветеранів зібрав на Академії «Руху» 10 колективів. Крім львівських команд, які зійшлись у головному матчі, на турнірі були представлені також збірні Львівщини, Франківщини, Волині, Рівного, Хмельниччини та національна збірна України, у складі якої на поле виходили Мирон Маркевич, Владислав Ващук, Олексій Бєлік та багато інших відомих особистостей. 

У футболці «синьо-золотих левів» виходив президент дитячо-юнацької школи ФК «Львів» Роман Михайлів. Також участь взяли працівники структури школи та основної команди «Львова», зокрема Максим Стефанський, Роман Свінціцький, і низка інших ветеранів.

До наступного раунду «синьо-золоті леви» кваліфікувались лише з другого місця, поступившись «Національній збірні України» з рахунком 2:4. 

Особливо інтригуючим видався вирішальний поєдинок проти ФК «Рух», у якому команди боролися за перше місце. Однак, сильнішими в цій дуелі були «рухівці» – 1:2. В підсумку, «Львів» посів 2-ге місце на «Кубку допомоги Україні» серед ветеранів. Кращий гравець «городян» – Юрій Якимець

На церемонії закриття турніру діти-переселенці нагороджували призерів і переможців змагань.⠀

Інформаційна служба ДЮШ ФК ”Львів”