У фокусі – робота з м’ячем та «стандарти»

У неділю, 8 липня, ФК «Львів» провів два тренування, спрямованих на підготовку до завтрашнього товариського матчу з «Миколаєвом».

Неділя розпочалася з ранкової роботи на тренувальній базі у Винниках. «Городяни» присвятили левову частину сесії роботі з м’ячем. Гравці розбилися на квадрати «4 проти 2» із завданням пошуку вільного простору, а згодом відбулася гра двох команд – «зелених» та «помаранчевих» – на пів поля.

Увечері вже на стадіоні «Скіф» загальна група з 18-ти виконавців провела передігрове тренування. Воно включало бігову розминку, вправи на утримання м’яча, довгі передачі за флангу на фланг, а також короткі комбінації з ударами по воротах. Друга частина підготовки до спарингу стосувалася стандартних положень: і польові гравці, і воротарі взяли участь у виконанні кутових, штрафних та 11-метрових ударів.

Ще три гравці – бразильці, що знаходяться на перегляді, захисник Мартан, вінгер Маріотта та опорний півзахисник Жонатан – займалися індивідуально. Все ще під питанням знаходиться участь у майбутній контрольній грі нападника Жуліо, який заліковує коліно після невдалого зіткнення з суперником у попередній грі з «Волинню».

Також на сьогодні заплановане теоретичне заняття, яке включатиме перегляд командою нарізки епізодів з матчу в Ужгороді.

Нагадаємо, контрольна зустріч з МФК «Миколаїв» відбудеться 9 липня о 17:00 на стадіоні «Скіф» у Львові. Запланована онлайн-трансляція на Youtube-каналі львівського клубу.

Інформаційна служба ФК “Львів”