А як назвуть україно-польську версію Tango-12?

Кожній команді – по тридцять м’ячів

21-го січня стартує Кубок Африки, де збірні гратимуть м’ячем Comoequa. Що означає ця назва? Комо – це річка, яка протікає через дві країни, а саме: Габон і Екваторіальну Гвінею,- а «еква» – походить від слова Екватор. Цей м’яч є аналогом такого ж, яким вже душе скоро забиватимуть голи на ЄВРО-2012, проте африканська модель дещо інша – жовтого кольору (в тонах місцевого колориту). Щодо чорного трикутника по-центру шкіряного (див. на фото), який на «нашому» круглому складається із синьо-жовтих і червоно-білих вставок, то на далекому чорному континенті від буде синьо-зелено-червоним.

Також україно-польський Tango-12 розмалюють маленькими прапорцями кожної збірної, що прийматиме участь у фінальній стадії змагань,- повідомляє СЕГОДНЯ.ua. Кожна команда тренуватиметься виключно своїми м’ячами, яких отримає тридцять.

Нагадаємо, перед тим, як випустити дану модель смугастого, його рік часу тестували, а коректували процес виробництва: Бастіан Швайнштайгер, Пітер Чех, Ешлі Янг, Хаві. Вага кулі – 440 грам. Спеціалісти називають Tango-12 найкращим за всю історію людства!

Інформаційна служба «Львова»