Будь активним – візьми участь в конкурсах!

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України запускає у Інтернет мережі цикл з шести конкурсів, присвячених Євро-2012, переможці яких отримають офіційні м’ячі турніру «Танго-12» з автографом улюбленого футболіста, футболки, бутси та книги. 

Конкурс «Ми господарі Євро–2012» стартує в п’ятницю, 20 січня 2012 року, на сторінках Всеукраїнської освітньої мережі «Щоденник.ua», та триватиме до 12 червня 2012 року. 

Відкриває цикл конкурсів «Футбольна вікторина» для справжніх знавців футболу, яка триватиме впродовж 5 місяців і завершиться напередодні старту турніру 6 червня. Вона складатиметься з 5 етапів: історія ЧЄ, правила футболу, найкращі футболісти ЧЄ, перебіг Євро-2012, курйози з історії першості. Переможець кожного етапу отримає офіційний м’яч чемпіонату «Таного-12» з автографом улюбленого футболіста, а найкращому учаснику всієї вікторини дістанеться футбольна екіпіровка.

Одночасно із футбольною вікториною, 20 січня, стартує «Конкурс кричалок», який триватиме до 6 лютого 2012 року. Для перемоги учасникам необхідно створити слоган, пісню або вірш для підтримки національної збірної України з футболу. 

Після визначення автора найкращої кричали стартує «Конкурс презентацій України», який триватиме з 6 лютого до 6 березня. Переможе у ньому той, хто найліпше представить нашу країну у текстовому, аудіо чи відео форматі (українською або англійською мовами).

Наступний конкурс визначить «Презентації українських міст Євро-2012». З 6 березня і по 6 квітня 2012 року учасникам необхідно надіслати свої варіанти представлення приймаючих міст у текстовому, аудіо чи відео форматі (українською або англійською).

Передостаннім буде «Фотоквест». Проведуть його з 6 квітня по 6 травня. Учасникам необхідно буде зробити оригінальну фотографію на фоні футбольних споруд свого населеного пункту. 

Завершить цикл «Конкурс екскурсоводів» – з 6 травня по 6 червня 2012 року. Українцям запропонують розробити туристичні маршрути для іноземних гостей під час їх візиту в країну. Роботи прийматимуть у текстовому, аудіо чи відео форматі (українською або англійською).

Конкурсні роботи та питання щодо участі можна відправляти на електронну адресу euro2012@company.shodennik.ua.

Інформаційний центр Україна 2012