Європейок запрошують до Львова!

Україна – одна з країн, яку обов’язково потрібно відвідати у 2012 році. Про це стверджує відомий британський журнал для жінок «Stylist» у своєму рейтингу ТОП-10 найкращих місць для подорожей в цьому році. Незважаючи на те, що національна збірна Англії базуватиметься у польському Кракові, всі свої поєдинки на груповому етапі команда Фабіо Капелло зіграє у Донецьку та Києві. Тож видання закликає вболівальників «Трьох левів», серед яких й багато представниць прекрасної статі, підтримати національну команду та відкрити для себе Україну.
«Київ прийматиме фінал чемпіонату 1 липня, а футбольне свято триватиме тут ціле літо. Українська столиця прокидається, коли сонце починає світити на золоті куполи її церков. Останні мають багату історію: у Софійському соборі є мозаїки та фрески, що датуються 11 сторіччям. Так само вам запам’ятаються гробниці Києво-Печерської лаври», – підкреслює «Stylist».
Водночас, видання закликає фанатів та гостей України не обмежуватися лише відвідинами Києва, а оглянути й інші приймаючі міста, зокрема  Львів. «Це чудове місце, відоме як «Східна Флоренція». Його різноманітна архітектура періодів ренесансу, бароко, рококо, неокласицизму роблять Львів правильним вибором для подорожі», – пише журналіст видання.
«Stylist» зазначає, що в кожному українському місті є місця, де можна поласувати національною кухнею або відпочити від запеклих футбольних баталій.
Журнал «Stylist» розраховано на жіночу аудиторію у віці від 20 до 40 років. Він охоплює різні теми – зокрема, моду, туризм, красу, життя відомих людей та кар’єру. Видання намагається зосередитися на вирішенні різноманітних питань, з якими жінки стикаються у повсякденному житті.
Нагадаємо, провідні світові експерти називають нашу країну однією з найбільш туристично привабливих у 2012 році. Зокрема, на подорожі до України наполягають путівник «Lonely Planet», канадське видання «The Globe and mail» та американський телеканал CNN.

Інформаційний центр Україна 2012