СБУ готує фахівців з переговорів до Євро-2012

Служба безпеки України готує у навчальних закладах відомства спеціалістів з переговорної діяльності в екстремальних умовах, які залучатимуться до забезпечення безпеки Євро-2012. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили у Департаменті захисту національної державності СБУ.

«У вищих навчальних закладах Служби безпеки України організовані потоки підвищення кваліфікації спеціалістів з переговорної діяльності в екстремальних умовах, які залучатимуться до забезпечення безпеки проведення фінальної частини Євро-2012», – йдеться у відповіді відомства на офіційний запит Інфоцентру.

Крім того, за інформацією служби, спільно з органами міліції організована правороз’яснювальна робота з представниками молодіжних організацій та футбольними вболівальниками з метою недопущення з їх боку протиправних проявів, в тому числі стосовно представників іноземних держав під час проведення чемпіонату.

Також у взаємодії з регіональними органами СБУ проводиться робота з громадськістю щодо правил поведінки під час проведення масових заходів та дій при можливій загрозі вчинення терористичного акту.

Інформаційний центр УКРАЇНА 2012