25–26 жовтня на полях НТБ «Ревера» відбувся турнір серед 15 команд 2016 року народження. Наш клуб представили дві команди під керівництвом Ярослава Писька та Віталія Скочеляса.
ФК «Львів-1» показав чудову гру та здобув 1 місце на турнірі!
Кращий воротар турніру – Данило Гуль
Кращий гравець команди – Остап Пустельник
ФК «Львів-2» посів 11 місце, продемонструвавши хорошу боротьбу та справжній командний дух.
Кращий гравець команди – Назар Галичанівський
Тренери команд: Ярослав Писько та Віталій Скочеляс.
Вітаємо хлопців із відмінним виступом і дякуємо батькам за підтримку!
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»
