Підопічні Віталія Лемехи та Сергія Леська взяли участь у 4-му Всеукраїнському турнірі RUH KIDS CUP 2025, який проходив 10–12 листопада у Винниках та зібрав 16 команд.
«Львів» білі посіли 2 місце у Golden League та стали 6-ми загалом, показавши дуже сильний результат.
Груповий етап:
Львів Білі 1:1 Чайка Львів
Львів Білі 1:0 Спарта Чернівці
Львів Білі 2:2 ФШ Тимофєєва
Вища ліга:
Львів Білі 1:3 Львів Сині
Львів Білі 1:1 Junior Club
Львів Білі 0:1 Рух-2 школа
Півфінал Golden league:
Львів Білі 3:3(2:0 по пен.) Ніка-05 Івано-Франківськ
Фінал Golden league
Львів Білі 0:3 Чайка Львів
Індивідуальні нагороди:
– Кращий гравець команди – Процюк Роман
– Кращий голкіпер Golden league – Галан Костянтин
«Львів» сині – тріумфатори змагань та володарі головного трофея!
Груповий етап:
Львів Сині 2:2 Чемпіон Тернопіль
Львів Сині 1:0 Яско Вінниця
Львів Сині 4:0 1на1 Стрий
Вища ліга:
Львів Сині 3:1 Львів Білі
Львів Сині 1:2 Рух-2 школа
Львів Сині 5:1 Junior Club
Півфінал Elite league:
Львів Сині 0:0 (4:3 по пен.) Яско Вінниця
Фінал Elite league:
Львів Сині 2:2(5:4 по пен.) ДЮСШ Рух
Індивідуальні нагороди:
– Кращий гравець команди: Сабат Ілля
– Кращий гравець турніру: Макаришин Богдан
Пишаємось нашими левенятами!
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»
