ФК “Львів” дозаявив двох футболістів

Напередодні матчу із стрийською “Скалою” футбольний клуб “Львів” дозаявив двох футболістів. Новачками стали Олег Панасюк та Дмитро Стефлюк.

№16 Олег Панасюк (03.07.1996)  – півзахисник, останній клуб “Рух” Винники.
№21 Дмитро Стефлюк (15.07.1995) – захисник, останній клуб “Шахтар” Донецьк.

Інформаційна служба ФК “Львів”