Сьогодні в Києві триває Конференція Професійної футбольної ліги на якій ФК “Львів” отримав суперників у Другій Лізі. У наступному сезоні команди будуть поділені на дві групи. Планується, що в кожній групі буде проведено по 3 кола. Склад учасників змагань розподілений за територіальним принципом. Нагадаємо, що старт чемпіонату заплановано на 15 липня.
Північно-західний дивізіон:
- “Буковина” (Чернівці)
- “Скала” (Стрий)
- ФК “Тернопіль”
- “Нива-В” (Вінниця)
- “Тепловик-Прикарпаття” (Івано-Франківськ)
- “Арсенал-Київщина” (Біла Церква)
- “Агробізнес” (Волочиськ)
- “Полісся” (Житомир)
- ФК “Львів”
- “Нива” (Тернопіль)
- “Поділля” (Хмельницький)
- “Черкаський Дніпро-2″
Інформаційна служба ФК “Львів”
