ФК “Львів” – ПФК “Арсенал-Київщина” – 3-0 (1-0)
Попередження:
Дещиця (7), Янчак (42), Бариляк (59)

ФК “Львів”: Герич, Савошко, Дещиця, Матушевський, Багдай (Омельченко, 75), Бариляк (Гринишин, 62), Романчук (Пархуць, 67), Янчак, Поручинський (Зайчук, 73), Шпирка (Кисленко,59) , Мізерник.
(в.о.) головного тренера – Андрій Ханас

Сьогодні, 20-го травня, на стадіоні “СКІФ” відбувся передостанній домашній матч сезону 2017/18 чемпіонату Другої ліги. Футбольний клуб “Львів” приймав аутсайдера Групи А “Арсенал-Київщину” з міста Біла Церква. Безвиграшна серія “городян” складала 6 матчів поспіль, а до завершення чемпіонату залишалось зіграти всього 3 матчі. Львівські вболівальники, незважаючи на невдачі команди, вірили, чекали та підтримували “синьо-золотих левів” у сьогоднішній грі.

У матчі із аутсайдером виконуючий обов’язки головного тренера Андрій Ханас провів ротацію у складі команди. На воротах сьогодні стояв Роман Герич, а нападники Сергій Кисленко та Олексій Омельченко залишились у запасі. Також на лавці запасних опинився і захисник Олександр Гринишин. Вже на перших хвилинах “синьо-золоті леви” продемонстрували серйозну налаштованість на гру – Олег Мізерник в карній зоні головою замикав подачу з правого флангу, удар пройшов вище поперечини.  Але вже у наступній атаці на 7-ій хвилині Мізерник, отримавши пас від партнера у штрафному майданчику, пробив повз голкіпера та розмочив рахунок у матчі. Півзахисник боровся за круглого до останнього та втретє виходив на ударну позицію, однак його удар був занадто сильним. У першому таймі ФК “Львів” володів перевагою, мав значно більше можливостей відзначитись у ворота суперника. “Каноніри” намагались протистояти “синьо-золотим левам”, проте їхні удари були слабкими та неточними.

Господарі подвоїли свою перевагу на 53-ій хвилині. Олег Мізерник віддав пас на лівий фланг Поручинському, який прострілив у карній зоні гостей, а Юрій Шпирка в один дотик низовим ударом відправив його у сітку воріт гостей. Згодом Мізерник мав вихід сам-на-сам із Шкарбанем, але в останній момент гравець “Арсеналу-Київщини” в підкаті вибив м’яч, Олег зумів повернути круглого Янчаку, який завдав удар по воротах в момент, коли голкіпер гостей лежав на газоні. Дивом “канонірів” врятував їхній захисник, який виніс шкіряного з лінії воріт, проте атака на цьому не завершлилась. Олег Матушевський із лівого флангу навішує до штрафного майданчика, а Юрій Шпирка головою оформляє дубль у ворота “Арсенал-Київщини”. Трибуни неодноразово скандували господарям “молодці”, адже давно не радували своїх вболівальників забитими голами. Міг відзначитись і нападник Сергій Кисленко, який вчасно не наважився пробити, а коли все таки пробив, то його удар винесли захисники з лінії воріт. Та ще один потужний удар у виконанні Вадима Янчака парирував голкіпер “канонірів”. Гості з Білої Церкви так і не змогли створити жодного небезпечного епізоду біля воріт Романа Герича. В підсумку, ФК “Львів” розгромив “Арсенал-Київщину” 3-0 та здобув другу перемогу у цьому році.

Наступний матч ФК “Львів” зіграє у суботу, 26-го травня, це буде останній домашній матч у поточному сезоні. Суперником буде вінницька “Нива-В”. Початок зустрічі о 17-30.