ФК “Полісся” Житомир – ФК “Львів”. Післяматчеві коментарі гравців

Гравці футбольного клубу “Львів” прокоментували результат зустрічі із житомирським “Поліссям”.

Олег Матушевський, захисник:
– “Ми знали, що суперник практично на 90% поміняв свій склад, прийшов новий тренер і команда почала показувати зовсім іншу гру, якщо порівнювати з першим колом.Тому дуже серйозно готувались до цього матчу. По самій грі хочу сказати, що самі винні в тому, що втратили перемогу на останніх хвилинах, вигрававши 3-1. Потрібно було більше контролювати м’яч і довести гру до логічного завершення. За помилки, які ми допустили в обороні суперник нас і покарав. Звичайно, що всі незадоволені результатом, але це футбол. Будемо вчитись на своїх помилках, попереду в нас не менш важливіші ігри.”

Ігор Поручинський, півзахисник:
– “Суперник хороший і це зовсім інша команда, не та з якою ми грали в першому колі. Ми це знали і налаштовували себе на цю гру. Спочатку не все пішло по плану, але ми виправили ситуацію. Іноді тішить те, що ми можемо переламати хід гри і результат. Звичайно, хотілось виграти, але не вдалось. Можливо, десь не допрацювали і розслабились в кінці, це буде уроком для нас. Дальше важливі ігри з лідерами, тому налаштовуємось та віримо в краще”.

Інформаційна служба ФК “Львів”