Наші хлопці з ФК «Львів»-1 завершили сезон на 3 місці серед 11 команд, упевнено обігравши у матчі за бронзу «Корміл» (Яворів) – 6:0!
Кращий гравець команди – Микитин Олексій
Кращий бомбардир чемпіонату – Пірус Максим (16 голів)
Вітаємо команду та тренерський штаб із чудовим результатом!
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»
