20-річний вихованець ДЮФШ «Львів» та захисник «Динамо» вперше зіграв за національну команду, вийшовши у стартовому складі в матчі відбору до ЧС-2026 проти Франції.
Вітаємо Тараса з дебютом у головній команді країни та бажаємо йому впевнено рухатися далі!
Окремі вітання керівництву й тренерському штабу ДЮФШ ФК «Львів» – це велика гордість для нашої школи!
Світлина – УАФ
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»
